MARKETING VEZETŐ pozíció az Akkernél!

Munkavégzés helye: Kiskőrös, vagy Kecskemét

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- kiváló kommunikációs és tárgyalási készség, nyitott, rugalmas, önálló személyiség
- főiskolai/ egyetemi szakirányú marketing végzettség előny
- marketing vezetői pozícióban eltöltött minimum 2 éves tapasztalat
- kiváló számítógépes felhasználói ismeretek (powerpoint, kiadványszerkesztés, internetes értékesítési támogatáshoz szükséges ismeretek)
- jogosítvány, vezetési tapasztalat
- angol/német nyelvtudás
- önálló munkavégzés képessége
- kreatív gondolkodás

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- marketing tevékenység professzionálissá alakítása
- rendszeres beszámoló a cégvezetés felé az értékesítés alakulásáról, részvétel a cég hosszútávú stratégiájának megvalósításában
- piac- és konkurenciaelemzések, riportok készítése, prezentációja
- hatékony marketing eszközök bevezetése és működtetése
- rendezvények, kiállítások, bemutatók szervezése és lebonyolítása
- online marketing
- arculati elemek felügyelete
- értékesítés-támogatás
- márkaimázs és ügyfél-elégedettség növelése
- fenti feladatkörökhöz kapcsolódó naprakész és pontos adminisztráció

AMIT KÍNÁLUNK:

- stabil hátterű, hosszútávon gondolkozó, fejlődőképes cég, kiváló piaci lehetőségekkel, fiatal csapattal
- gépkocsi, IT eszközök
- átlag feletti jövedelem

Várjuk fényképes önéletrajzodat az info@publica.hu e-mail címre!